RINGEN - KEURMEESTERS

 

 De rassen worden gekeurd in de volgorde als hieronder aangegeven

 

 Zaterdag 6 juli 2019

 

1

Regina Blessing(D):

17.30 uur: Australian Kelpie(1), Duitse Herdershond(1), Saarlooswolfhond(1), Barbado da Terceira(1), Miniature American Shepherd(3), Tsjechoslowaakse Wolfhond(4), Lancashire Heeler(4),

Nederlandse Schapendoes(5), Bouvier des Flandres(13), 

19.30 uur: Australian Shepherd(16)

 

2

Rolf Blessing (D):

17.30 uur: Kuvasz(1), Pyreneese Herdershond à poil long(2), Pyreneese Herdershond à face rase(2), Welsh Corgi Cardigan(3), Tatrahond(3), Polski Owczarek Nizinny(4), Gos d’Atura Català(5),

Beauceron(5), Briard(6)

19.30 uur: Welsh Corgi Pembroke(12)

 

3

Anita Gielisse:

17.30 uur: Old English Sheepdog(5), Zwitserse Witte Herdershond(10), Bearded Collie(11)

19.00 uur: Border Collie(17)

 

4

Jos DeCuyper(B):

17.30 uur: Golden Retriever(27) 19.30 uur: Deerhound(5), Ierse Wolfshond(12)

 

5

Dick Rutten:

17.30 uur: Gammel Dansk Hønsehund(1), Duitse Staande Hond Draadhaar(1), Grote Münsterlander(1), Spinone Italiano(1), Cesky Fousek(1), Bracco Italiano(2), Vizsla Draadhaar(2), Epagneul breton(2), Epagneul français(2), Duitse Staande Hond Korthaar(3), Weimaraner, langhaar(3),

Weimaraner, korthaar(7), Duitse Staande Hond Langhaar(3) Epagneul Picard(1), Griffon Korthals(3)

19.30 uur: Vizsla Korthaar(11), Heidewachtel(12)

 

6

Moa Persson(SE):

17.30 uur: Schotse Herdershond Korthaar(5), Schotse Herdershond Langhaar(17),

Shetland Sheepdog(12) 

19.30 uur: Epagneul nain continental, Papillon(14)

 

7

Myriam Vermeire(B):

17.30 uur: Barsoi(3), Italiaans Windhondje(3), Saluki(8), Whippet(8)

19.00 uur:  Afghaanse Windhond(13)

 

8

Birgit Sluiter:

17.30 uur: Boston Terrier(4), Mopshond(8), Franse Bulldog(18)

 

9

Tineke Pillement-Heijden:

17.30 uur: Ierse Waterspaniel(1), Lagotto romagnolo(1), Cão de Agua Português(1), Barbet(4),

Perro de Agua Español(6), Drentsche Patrijshond(10), Stabyhoun(10), 

19.30 uur: Kooikerhondje(12)

 

10

Wil Schrander:

17.30 uur: Lhasa Apso(6), Tibetaanse Spaniel(7), Tibetaanse Terrier(7),

Cavalier King Charles Spaniel(8)

19.30 uur: Shih Tzu(24)

 

11a

Ricky Lochs-Romans:

17.30 uur: Sussex Spaniel(2), Clumber Spaniel(3), Engelse Springer Spaniel(4),

Amerikaanse Cocker Spaniel(5), Welsh Springer Spaniel(7) Engelse Cocker Spaniel(12)

 

11b

Viviane DeCuyper-Boesmans(B):

19.30 uur: Pointer(1), Gordon Setter(1), Ierse rood-witte Setter(1), Engelse Setter(4), Ierse Setter(6), Nova Scotia Duck Tolling Retriever(15)

 

12a

Dinanda Mensink:

17.30 uur: Curly Coated Retriever(1), Chesapeake Bay Retriever(3), Labrador Retriever(25)

 

12b

Sandra Hooyer:

19.30 uur: Flatcoated Retriever(23)

 

13a

Rony Doedijns: 

17.30 uur: Japanse Spaniel(1), Maltezer(2), Vostochno Evropeyskaya Ovcharka(2), Coton de Tuléar(3), Leeuwhondje(3), Prazský Krystarík(3), Bichon frisé(5), Havanezer(6),Chinese Naakthond(8)

 

13b

Birgit Bischoff(D):

20.00 uur: Dwergpoedel, grijs-abrikoos-rood(1), Toypoedel(5), Grote Poedel, zwart-wit-bruin(10),

Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood(3), Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin(4),

 

14a

Inge Wilmsen:

17.30 uur: Griffon belge(1), Griffon bruxellois(1), Chihuahua, korthaar(14), Chihuahua, langhaar(17)

 

14b

Sandra Dubach:

19.30 uur: Belgische Herdershond, Mechelse(1), Belgische Herdershond, Laekense(2),

Belgische Herdershond, Tervuerense(2), Belgische Herdershond, Groenendaeler(5),

Schipperke(4), Hollandse Herdershond, korthaar(1),

 

 

 

Zondag 7 juli 2019

 

1

Regina Blessing(D):

17.30 uur: Westsiberische Laika(1), IJslandse Hond(1), Noorse    Buhund(1),

Laplandse Herdershond(1), Pharaohond(1), Basenji(1), Podenco Ibicenco, gladhaar(1),

Thai Bangkaew Dog(1), Zweedse Lappenhond(2), Akita(3), Japanse Spits(4), Chow Chow(8)

19.00 uur: Siberian Husky(12), American Akita(14)

 

2

Ricky Lochs-Romans:

17.30 uur: Lakeland Terrier(1), Skye Terrier(1), Cesky Terrier(1), Airedale Terrier(2),

Bedlington Terrier(2), Border Terrier(3), Foxterrier Draadhaar(4), Welsh Terrier(4),

Parson Russell Terrier(5), 

19.00 uur: Ierse Terrier(7), Schotse Terrier(14)

 

3

Anita Gielisse:

17.30 uur: Kleine Keeshond, wit(2), Groenlandhond(3), Grote Keeshond, wolfsgrijs(3), Eurasier(3),

Shiba(5), Samojeed(7), Dwergkeeshond(8),

19.30 uur: Finse Lappenhond(11), Alaska Malamute(13)

 

4

Moa Persson(SE):

17.30 uur: Sint Bernard, korthaar(1), Sint Bernard, langhaar(1), Entlebucher Sennenhond(1),

Grote Zwitserse Sennenhond(5), Duitse Dog, geel/gestroomd(6), Duitse Dog, zwart/zwart-wit(7),

Duitse Dog, blauw(8), 

19.30 uur: Berner Sennenhond(18)

 

5a

Rolf Blessing(D):

17.30 uur: Mastiff(6), Engelse Bulldog(11)

 

5b

Rony Doedijns:

18.30 uur: Hollandse Smoushond(1), Tosa(1), Anatolische Herdershond(1), Landseer ECT(1),

Mastin del Pirineo(1), Tibetaanse Mastiff(1), Dogo Canario(1), Shar-Pei(4), Cane Corso(5),

Bullmastiff(7), Ciobanesc Romanesc de Bucovina(2)

 

6a

Birgit Bischoff(D):

17.30 uur: Duitse Pinscher(2),  Duitse Dwergpinscher(2),  Riesenschnauzer, zwart(2),

Middenslag Schnauzer, zwart(2), Middenslag Schnauzer, peper en zout(2), Riesenschnauzer, peper en zout(3), Dwergschnauzer, zwart(3),

Dwergschnauzer, peper en zout(9), Dwergschnauzer, zwart-zilver(10)

 

6b

Tineke Pillement-Heijden:

20.00 uur: Zwarte Russische Terrier(3), Dobermann(7)

 

7a

Anita van Bussel:

17.30 uur: Jack Russell Terrier(15)

 

7b

Jos De Cuyper(B):

18.30 uur: Norwich Terrier(1), Manchester Terrier(2), Irish Soft Coated Wheaten Terrier(4), West Highland White Terrier(8), Yorkshire Terrier(8)

 

8a

Miriam Vermeire(B):

17.30 uur: Bordeaux Dog(3), Boxer(13), Rottweiler(18)

 

8b

Inge Wilmsen:

20.00 uur:  American Staffordshire Terrier(9)

 

 

 

 

 

11a

Birgit Sluiter:

17.30 uur: Basset Artésien Normand(1), Black and Tan Coonhound(2), Basset Fauve de Bretagne(3), Petit Basset Griffon Vendéen(3), Bayrischer Gebirgsschweisshund(3), Basset Hound(4), Dalmatische Hond(6), Grand Basset Griffon Vendéen(7), Beagle(8)

 

11b

Viviane DeCuyper-Boesmans(B): 

20.00 uur: Cairn Terrier(15)

 

12a

Carla Dusseldorp:

17.30 uur: Hovawart(4), Newfoundlander(19)

 

12b

Renate Chiodi-Walraven:

19.00 uur: Pyreneese Berghond(5), Leonberger(9)

 

13

Lydia Kersbergen:

17.30 uur: Staffordshire Bull Terrier(8), Bull Terrier, miniatuur(11), Bull Terrier, standaard(15)

19.30 uur: Rhodesian Ridgeback(35)

 

14

Dick Rutten:

17.30 uur: Kaninchen Dashond, korthaar(5), Kaninchen Dashond, ruwhaar(6), Kaninchen Dashond, langhaar(9), Dwergdashond, korthaar(1), Dwergdashond, langhaar(11), Dwergdashond, ruwhaar(11) 19.30 uur: Dashond, langhaar(10), Dashond, ruwhaar(16), Dashond, korthaar(6)

 

 

 

 

TIJDEN BIJ BENADERING!!!