CAC/CACIB show 2009

 

Best in Show keurmeester:

John Wauben

 

Best in Show Grand Basset Griffon Vendéen; 

Xpreszo du Greffier du Roi

 

                       foto. Petra Keulers

Reserve Best in Show Australian Sheperd;

Skaye's Adoring Shining Sparkle

 

Zaterdag 2 juli 2011

 

Beste Koppel op Zaterdag

Keurmeester: Dick Rutten

   
Beste Koppel : Australian Silky Terriërs.
 
2e plaats koppelklas : Dwergschnauzers
   
3e plaats koppelklas : Beagles
 

Beste Veteraan op Zaterdag

Keurmeester: Theo v.d. Horst

 
Beste Veteraan (cat.nr.231):

Rhodesian Ridgeback, Abuya Balou v. h. Maasjesfles

eig: S.K. Strackbein

   
2e plaats veteranen (cat.nr.565):

Alaska Malamute, Kamp. Kuyanna Cayuga of Alyeska Anoke

eig: P.v.d. Coelen

   
3e plaats veteranen (cat.nr.354):

Dashond, Kamp. Unita's Showstopper

eig: A.G. van Veelen-Zeilmaker

 

Best Puppy op Zaterdag

Keurmeester: Bas Bosch

 
Beste puppy (cat.nr.163)

American Akita, Dynamic Force I want it All

eig: J. Schaefer

   
2e plaats puppy's (cat.nr. 156):

Bull Terriër Miniatuur, Okeechobee's Wenoah

eig: P.W.G.M. Göppel

   
3e plaats puppy's (cat.nr. 792):

Bloedhond, Loamy Lane's Jewell

eig: L.v.d. Sichel en M. Ashpole

 

FCI Rasgroep 2  Pinschers, Schnauzers, Molossen en Zwitserse Sennenhonden

Keurmeester: Annika Ulltveit-Moe

 
1e plaats FCI rasgroep 2 (Cat.nr.647):

Affenpinscher, Billy Bonga v. Tani Kazari

eig: F. Rossier

   
2e Plaats FCI rasgroep 2 (cat.nr. 608):

Sint Bernard Korthaar, Haakon van 't Hof ten Eynder

eig: W. Dijksman

   
3e plaats FCI rasgroep 2 (cat.nr.628):

Dobermann, Adamoci Burmecia at Ruzuna

eig: A. Green

 

FCI Rasgroep 3  Terriërs,       

keurmeester: Jo Schepers

   
1e FCI rasgroep 3 (cat.nr.755):

Cairn Terrier, Sparkling Star v.d.Tiliahoeve

eig: M. Hoekema v.d. Bosch

   
2e plaats FCI rasgroep 3 (cat.nr.729):

Welsh Terrier, Nagant from Michel

eig: P.M.J. Krautscheid en C. Denk

   
3e plaats FCI rasgroep 3 (cat.nr.396):

Ierse Terrier, Merry Mac Haeven Can Wait

eig: M.C. Kamphuys-Scheffer

 

FCI Rasgroep 4   Dashonden,

Keurmeester: F. Lochs-Romans

   
1e plaats FCI rasgroep 4 (cat.nr.352):

Dashond korthaar,Dellbrüggers Ottocar

eig: A. Dinski

   
2e plaats FCI rasgroep 4 (cat.nr.359):

Dashond langhaar, Longa Vita Chizoba

eig: M. Strijk

   
3e plaats FCI rasgroep 4 (cat.nr. 12):

Dwergdashond ruwhaar, Sjors v.d. Molenbeemd

eig: G.M. Heesterbeek-Welten

 

FCI Rasgroep 5    Keesachtige en Oertypes,

keurmeester: Paul Stanton

 
1e plaats FCI rasgroep 5 (cat.nr.783):

Peruaanse Haarloze hond Middenslag, Unay Pelito

eig: S. Allemant en P. Santiago

   
2e plaats FCI rasgroep 5 (cat.nr. 175):

Pharao hond, Faouziah's Gandalf

eig: R. Raeymakers en M. Mitzlaff

   
3e plaats FCI rasgroep 5 (cat.nr.168):

American Akita, Ruthdalens U Cant Touch This

eig: M. Huls

 

FCI Rasgroep 6        Lopende honden en Zweethonden,

Keurmeester: Paul Sanders

   
1e plaats FCI rasgroep 6 (cat.nr.797):

Grand Basset Griffon Vendéen, Xpreszo du Greffier du Roi

eig: J. Huisman en M. Konings

   
2e plaats FCI rasgroep 6 (cat.nr.809):

Beagle, Ayers Rock from Elly's Pack

eig: P.H.C.M. Vervoort

   
3e plaats FCI rasgroep 6 (cat.nr.250):

Rhodisian Ridgeback, Mafinga Dziya Mushana

eig: M. Harm

 

Zondag 3 juli 2011

 

Beste Koppel Zondag

Keurmeester: Dick Rutten

Beste Koppel: Barsoi's
   
2e plaats koppelklas. Bracco Italiano
   
3e plaats Koppelklas: Bearded Collie's
 

Beste Veteraan Zondag

Keurmeester: Hans Boelaars

Beste Veteraan (cat.nr.1381):

Welsh Springer Spaniël, Dawn over Delaware des Vauriennes

eig: T.L. Harmsen

   
2e Plaats Veteranen (cat.nr.1756):

Dwergpoedel Abrikoos, Ch. Dolly Lovable Dreams

eig: S. Lenzen

   
3e plaats Veteranen (cat.nr.1479):

Flat Coated Retriever, Almanza Playmate of the Year

eig: J. Gustafsson

 

Best Puppy op Zondag

Keurmeester: Bas Bosch

Best Puppy op Zondag (cat.nr.1545)

Bearded Collie, Clan of Stork's Jahtzee

Eig: M. Eilers-Ojevaar en M. Eilers

   
2e Plaats Puppy's (cat.nr.1784):

Cavalier King Charles Spaniel, Periwinkle Fairy v.'t Burgste Hof

eig: M.H.G. Kavelaars - v. Loenhout

   
3e plaats Puppy's (cat.nr.1678):

Golden Retriever, Parramatta v.d. Beerse Hoeve

eig: M.P. Gerritsen

 

FCI Rasgroep 1 Herders en Veedrijvers

Keurmeester: Jan de Gids

1e Plaats FCI rasgroep 1 (cat.nr.1146):

Australian Sheperd, Skaye's Adoring Shining Sparkle

eig: K. Dekker

   
2e Plaats FCI rasgroep 1 (cat.nr.888):

Welh Corgi Pembroke, Riverside Keep Believ'n

eig: W.J. Dijkhorst

   
3e Plaats FCI rasgroep 1 (cat.nr.1236):

Old English Sheepdog, Himmlisch aus dem Elbe Urstromtal

eig: C. Verelst-Loest

 

FCI Rasgroep 7  Voorstaande Honden Continentaal

Keurmeester: Will Hochstenbach

1e plaats FCI rasgroep 7 (cat.nr.1490):

Duitse Staande Hond draadhaar, Tel III v.d. Wupperaue

eig: G. Verdonschot

   
2e plaats FCI rasgroep 7 (cat.nr.1511):

Visla ruwhaar, Ch.Zöldmali Ludas

eig: J.H.G. ten Have

   
3e Plaats FCI rsagroep 7 (cat.nr.1351):

Ierse Setter, Lancelot v.d.Grasbroekerhof

eig: S. Mogony

 

FCI Rasgroep 8  Retriever en Waterhonden

Keurmeester: Wim Wellens

1e plaats FCI rasgroep 8 (cat.nr.1402):

Portugeese Waterhond, Cosmos Got Me Love Stoned

eig: I. Griffioen

   
2e plaats FCI rasgroep 8 (cat.nr. 1395):

Lagotto Romagnolo, Riccias Felica Fabiano

eig: C. Sangvik en D.K. Ernst

   
3e plaats FCI rasgroep 8 (cat.nr.1366):

Welsh Springer Spaniël, Captain Jack des Vauriennes

eig: L.W.A.M. van Zandbeek

 

FCI Rasgroep 9 Gezelschaps honden

Keurmeester: Ineke Zwaartman-Pinster

1e plaats FCI rasgroep 9 (cat.nr.1709):

Havanezer, Bannera's Momentous Mogul

eig: K.en M. Seppänen

   
2e plaats FCI rasgroep 9 (cat.nr.925):

Lhasa Apso, Nikita

eig: M. Radstok

   
3e plaats FCI rasgroep 9 (cat.nr.1720):

Bichon Frisé, Petit Ami's It Keep the Faith

eig: E. Keinänen

 

FCI Rasgroep 10  Windhonden

Keurmeester: Jan Coppens

1e plaats FCI rasgroep 10 (cat.nr.1106):

Whippet, Hello World di Mahana

eig: J.W. Akerboom

   
2e plaats FCI rasgoep 10 (cat.nr.1064):

Saluki, Ch. Gideon Djaal Lhilal

eig: A. Helsen

   
3e plaats FCI rasgroep 10 (cat.nr.1071):

Barsoi, Burgor Ljoebov Krylataja Ljoebov

eig: A. Gielisse en N. Rijff-Rademaker

foto's Hannie Warendorf, bewerking: Alfons Simons