Keurmeesterlijst 2017

   

Keurmeester wijziging:

Zaterdag 1 juli

Aangezien er bij dhr Th.Leenen meer honden zijn ingeschreven dan hij per dag mag keuren,

zullen de Akita gekeurd worden door Dhr J. Decuijper

Aangezien er bij mevr. R. Reyniers meer honden zijn ingeschreven dan zij per dag mag keuren,

zullen de Irish Soft Coated Wheaten Terrier gekeurd worden door dhr. J.F. Vanaken.

 

Zondag 2.juli

Door afzegging van dhr J. Andringa worden

De Stabijhoun gekeurd door mevr. R. Lochs-Romans.

De Drentsche Patrijshond gekeurd door dhr. Th. Leenen.

   
Zondag 2 juli 2017  
Groep 1  
Australian Cattle Dog D. Baars
Australian Kelpie D. Baars
Australian Shepherd D. Baars
Australian Stumpy Tail Cattle Dog D. Baars
Bearded Collie B.VanDaele
Beauceron  J. Wauben
Belgische Herdershond, Groenendaeler E. Bakker- v.d. Woestijne
Belgische Herdershond, Laekense E. Bakker- v.d. Woestijne
Belgische Herdershond, Mechelse E. Bakker- v.d. Woestijne
Belgische Herdershond, Tervuerense E. Bakker- v.d. Woestijne
Bergamasco J. Wauben
Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen J. Wauben
Border Collie B.VanDaele
Bouvier des Ardennes D. Baars
Bouvier des Flandres D. Baars
Briard J. Wauben
Cão da Serra de Aires J. Wauben
Ciobanesc Romanesc Carpatin J. Wauben
Ciobanesc Romanesc Mioritic J. Wauben
Duitse Herdershond E. Bakker- v.d. Woestijne
Duitse Herdershond, langstokhaar E. Bakker- v.d. Woestijne
Gos d'Atura Català J. Wauben
Hollandse Herdershond, korthaar E. Bakker- v.d. Woestijne
Hollandse Herdershond, langhaar E. Bakker- v.d. Woestijne
Hollandse Herdershond, ruwhaar E. Bakker- v.d. Woestijne
Hrvatski Ovcar J. Wauben
Komondor J. Wauben
Kuvasz J. Wauben
Lancashire Heeler E. Bakker v.d. Woestijne
Mudi J. Wauben
Nederlandse Schapendoes E. Bakker- v.d. Woestijne
Old English Sheepdog B.VanDaele
Perro de Pastor Mallorquin J. Wauben
Picardische Herdershond J. Wauben
Polski Owczarek Nizinny J. Wauben
Puli, anders dan wit J. Wauben
Puli, wit J. Wauben
Pumi J. Wauben
Pyreneese Herdershond à face rase J. Wauben
Pyreneese Herdershond langhaar J. Wauben
Saarlooswolfhond J. Wauben
Schipperke J. Wauben
Schotse Herdershond Korthaar A.Gregoire
Schotse Herdershond Langhaar A.Gregoire
Shetland Sheepdog A.Gregoire
Slovenský Cuvac J. Wauben
Slovenský Hrubosrsty Stavac J. Wauben
Tatrahond J. Wauben
Tsjechoslowaakse Wolfhond J. Wauben
Welsh Corgi Cardigan J. Wauben
Welsh Corgi Pembroke J. Wauben
Zuidrussische Ovcharka J. Wauben
Zwitserse Witte Herdershond E. Bakker- v.d. Woestijne
   
Zaterdag 1 juli 2017  
Groep 2  
Affenpinscher D.Baars
Aïdi H.v.d. Berg
Anatolische Herdershond H.v.d. Berg
Appenzeller Sennenhond V. v. Raamsdonk
Argentijnse Dog V. v. Raamsdonk
Berner Sennenhond J. Williams
Bordeaux Dog V. v. Raamsdonk
Boxer V. v. Raamsdonk
Broholmer H.v.d. Berg
Bullmastiff J. Williams
Cane Corso J. Williams
Cão da Serra da Estrela, korthaar H.v.d. Berg
Cão da Serra da Estrela, langhaar H.v.d. Berg
Cão de Castro Laboreiro H.v.d. Berg
Cão Fila de Sao Miguel H.v.d. Berg
Centraal-Aziatische Ovcharka H.v.d. Berg
Cinmarron Uruguayo H.v.d. Berg
Dobermann D. Baars
Dogo Canario H.v.d. Berg
Duitse Dog, blauw H.v.d. Berg
Duitse Dog, geel/gestroomd H.v.d. Berg
Duitse Dog, zwart/zwart-wit H.v.d. Berg
Duitse Dwergpinscher D. Baars
Duitse Pinscher D. Baars
Dwergschnauzer, peper en zout D. Baars
Dwergschnauzer, wit D. Baars
Dwergschnauzer, zwart D. Baars
Dwergschnauzer, zwart-zilver D. Baars
Engelse Bulldog V. v. Raamsdonk
Entlebucher Sennenhond V. v. Raamsdonk
Fila Brasileiro V. v. Raamsdonk
Grote Zwitserse Sennenhond V. v. Raamsdonk
Hollandse Smoushond H.v.d. Berg
Hovawart H.v.d. Berg
Kaukasische Ovcharka H.v.d. Berg
Kraski Ovcar H.v.d. Berg
Landseer ECT J. Williams
Leonberger H.v.d. Berg
Mastiff H.v.d. Berg
Mastin del Pirineo H.v.d. Berg
Mastin Español H.v.d. Berg
Mastino Napoletano H.v.d. Berg
Middenslag Schnauzer, peper en zout D. Baars
Middenslag Schnauzer, zwart D. Baars
Newfoundlander J. Wauben
Oostenrijkse Korthaar Pinscher D. Baars
Perro Dogo Mallorquin H.v.d. Berg
Pyreneese Berghond J. Williams
Rafeiro do Alentejo H.v.d. Berg
Riesenschnauzer, peper en zout D. Baars
Riesenschnauzer, zwart D. Baars
Rottweiler J. Wauben
Sarplaninac H.v.d. Berg
Shar-Pei V. v. Raamsdonk
Sint Bernard, korthaar H.v.d. Berg
Sint Bernard, langhaar H.v.d. Berg
Tibetaanse Mastiff J. Williams
Tornjak H.v.d. Berg
Tosa H.v.d. Berg
Zwarte Russische Terrier D. Baars
   
Zaterdag 1 juli 2017  
Groep 3  
Airedale Terrier R. Reyniers
American Staffordshire Terrier D. Baars
Australische Silky Terrier W. Wellens
Australische Terrier W. Wellens
Bedlington Terrier J.F. Vanaken
Border Terrier J.F. Vanaken
Braziliaanse Terrier J.F. Vanaken
Bull Terrier, miniatuur W. Wellens
Bull Terrier, standaard W. Wellens
Cairn Terrier R. Reyniers
Cesky Terrier J.F. Vanaken
Dandie Dinmont Terrier J.F. Vanaken
Duitse Jachtterrier J.F. Vanaken
Engelse Toy Terrier J.F. Vanaken
Foxterrier Draadhaar J.F. Vanaken
Foxterrier Gladhaar J.F. Vanaken
Ierse Terrier J.F. Vanaken
Irish Glen of Imaal Terrier J.F. Vanaken
Irish Soft Coated Wheaten Terrier R. Reyniers
Jack Russell Terrier R. Reyniers
Japanse Terrier J.F. Vanaken
Kerry Blue Terrier J.F. Vanaken
Lakeland Terrier R. Reyniers
Manchester Terrier J.F. Vanaken
Norfolk Terrier J.F. Vanaken
Norwich Terrier J.F. Vanaken
Parson Russell Terrier R. Reyniers
Schotse Terrier R. Reyniers
Sealyham Terrier J.F. Vanaken
Skye Terrier J.F. Vanaken
Staffordshire Bull Terrier W. Wellens
Welsh Terrier R. Reyniers
West Highland White Terrier R. Reyniers
Yorkshire Terrier J.F. Vanaken
   
Zaterdag 1 juli 2017  
Groep 4  
Dashond, korthaar R. Lochs-Romans
Dashond, langhaar R. Lochs-Romans
Dashond, ruwhaar R. Lochs-Romans
Dwergdashond, korthaar R. Lochs-Romans
Dwergdashond, langhaar R. Lochs-Romans
Dwergdashond, ruwhaar R. Lochs-Romans
Kaninchen Dashond, korthaar R. Lochs-Romans
Kaninchen Dashond, langhaar R. Lochs-Romans
Kaninchen Dashond, ruwhaar R. Lochs-Romans
   
Zaterdag 1 juli 2017  
Groep 5  
Akita T. Leenen
Alaska Malamute J. DeCuyper
American Akita T. Leenen
Basenji T. Leenen
Canaänhond T. Leenen
Chow Chow T. Leenen
Cirneco dell'Etna T. Leenen
Dwergkeeshond J. DeCuyper
Eurasier T. Leenen
Finse Lappenhond T. Leenen
Finse Spits T. Leenen
Groenlandhond T. Leenen
Grote Keeshond, wit J. DeCuyper
Grote Keeshond, wolfsgrijs J. DeCuyper
Grote Keeshond, zwart/bruin J. DeCuyper
Hokkaido T. Leenen
IJslandse Hond T. Leenen
Jämthund T. Leenen
Japanse Spits T. Leenen
Kai T. Leenen
Karelische Berenhond T. Leenen
Kishu T. Leenen
Kleine Keeshond, bruin-zwart J. DeCuyper
Kleine Keeshond, oranje en anderskleurig J. DeCuyper
Kleine Keeshond, wit J. DeCuyper
Korea Jindo Dog T. Leenen
Laplandse Herdershond T. Leenen
Mexicaanse Naakthond, middenslag T. Leenen
Mexicaanse Naakthond, miniatuur T. Leenen
Mexicaanse Naakthond, standaard T. Leenen
Middenslag Keeshond, bruin-zwart J. DeCuyper
Middenslag Keeshond, oranje en anderskleurig J. DeCuyper
Middenslag Keeshond, wit J. DeCuyper
Noorse Buhund T. Leenen
Noorse Elandhond Grijs T. Leenen
Noorse Elandhond Zwart T. Leenen
Noorse Lundehund T. Leenen
Norrbottenspets T. Leenen
Oostsiberische Laika T. Leenen
Peruaanse Haarloze Hond, groot T. Leenen
Peruaanse Haarloze Hond, middenslag T. Leenen
Peruaanse Haarloze Hond, miniatuur T. Leenen
Pharaohond T. Leenen
Podenco Canario T. Leenen
Podenco Ibicenco, gladhaar T. Leenen
Podenco Ibicenco, ruwhaar T. Leenen
Podengo Português, groot, gladhaar T. Leenen
Podengo Português, groot, ruwhaar T. Leenen
Podengo Português, klein, gladhaar T. Leenen
Podengo Português, klein, ruwhaar T. Leenen
Podengo Português, middenslag, gladhaar T. Leenen
Podengo Português, middenslag, ruwhaar T. Leenen
Russisch-Europese Laika T. Leenen
Samojeed T. Leenen
Shiba T. Leenen
Shikoku T. Leenen
Siberian Husky J. DeCuyper
Taiwan Dog T. Leenen
Thai Ridgeback Dog T. Leenen
Västgötaspets T. Leenen
Volpino Italiano T. Leenen
Westsiberische Laika T. Leenen
Zweedse Lappenhond T. Leenen
   
Zaterdag 1 juli 2017  
Groep 6  
Alpenländische Dachsbracke J. Roberts
American Foxhound J. Roberts
Anglo-Français de petite vénerie J. Schepers
Ariégeois J. Roberts
Basset Artésien normand J. Schepers
Basset bleu de Gascogne J. Schepers
Basset fauve de Bretagne J. Roberts
Basset Hound J. DeCuyper
Bayrischer Gebirgsschweisshund J Schepers
Beagle J. Roberts
Beagle Harrier J. Roberts
Berner Laufhund J. Schepers
Berner Niederlaufhund J. Schepers
Billy J. Roberts
Black and Tan Coonhound J. Roberts
Bloedhond J. DeCuyper
Bosanski Ostrodlaki Gonic Barak J. Schepers
Brandlbracke J. Roberts
Briquet griffon vendéen J. Roberts
Chien d'Artois J. Roberts
Crnogorski Planinski Gonic J. Schepers
Dalmatische Hond J. Roberts
Drever J. Roberts
Duitse Brak J. Roberts
Dunker J. Roberts
English Foxhound J. Roberts
Erdélyi Kopo J. Schepers
Finse Brak J. Schepers
Français blanc et noir J. Roberts
Français blanc et orange J. Roberts
Français tricolore J. Roberts
Gonzcy Polski J. Roberts
Grand anglo-français blanc et noir J. Roberts
Grand anglo-français blanc et orange J. Roberts
Grand anglo-français tricolore J. Roberts
Grand Basset griffon vendéen J. Roberts
Griffon bleu de Gascogne J. Roberts
Grand bleu de Gascogne J. Roberts
Grand gascon saintongeois J. Roberts
Grand Griffon vendéen J. Roberts
Griffon fauve de Bretagne J. Roberts
Griffon nivernais J. Roberts
Haldenstövare J. Schepers
Hamiltonstövare J. Schepers
Hannover'scher Schweisshund J. Schepers
Harrier J. Schepers
Hellonikos Ichnilatis J. Schepers
Hygenhund J. Schepers
Istarski Kratkodlaki Gonic J. Schepers
Istarski Ostrodlaki Gonic J. Schepers
Jura Laufhund J. Schepers
Jura Niederlaufhund J. Schepers
Luzerner Laufhund J. Schepers
Luzerner Niederlaufhund J. Schepers
Ogar Polski J. Schepers
Otterhound J. Roberts
Petit Basset griffon vendéen J. Roberts
Petit Bleu de Gascogne J. Roberts
Petit gascon Saintongeois J. Roberts
Poitevin J. Roberts
Porcelaine J. Roberts
Posavski Gonic J. Schepers
Rhodesian Ridgeback J. Schepers
Sabueso Español J. Schepers
Schillerstövare J. Schepers
Schwyzer Laufhund J. Schepers
Schwyzer Niederlaufhund J. Schepers
Segugio Italiano Gladhaar J. Schepers
Segugio Italiano Ruwhaar J. Schepers
Slovenský Kopov J. Schepers
Smålandsstövare J. Schepers
Srpski Gonic J. Schepers
Srpski Trobojni Gonic J. Schepers
Steirische ruwharige Brak J. Schepers
Tiroler Brak J. Schepers
Westfaalse Dasbrak J. Roberts
   
   
Zondag 2 Juli 2017  
Groep 7  
Bracco Italiano T. Leenen
Braque d'Auvergne T. Leenen
Braque de l'Ariège T. Leenen
Braque du Bourbonnais T. Leenen
Braque Français, type Gascogne T. Leenen
Braque Français, type Pyrénées, klein T. Leenen
Braque Saint-Germain T. Leenen
Cesky Fousek T. Leenen
Drentsche Patrijshond J. Andringa
Duitse Staande Hond Draadhaar T. Leenen
Duitse Staande Hond Korthaar T. Leenen
Duitse Staande Hond Langhaar T. Leenen
Duitse Staande Hond Stekelhaar T. Leenen
Engelse Setter R. Lochs-Romans
Epagneul bleu de Picardie T. Leenen
Epagneul Breton T. Leenen
Epagneul de Pont-Audemer T. Leenen
Epagneul français T. Leenen
Epagneul picard T. Leenen
Gammel Dansk Hønsehund T. Leenen
Gordon Setter R. Lochs-Romans
Griffon Korthals T. Leenen
Grote Münsterlander T. Leenen
Heidewachtel T. Leenen
Ierse rood-witte Setter R. Lochs-Romans
Ierse Setter R. Lochs-Romans
Perdigueiro de Burgos T. Leenen
Perdigueiro Português T. Leenen
Poedelpointer T. Leenen
Pointer R. Lochs-Romans
Slovenský Hrubosrstý Stavac, ruwhaar T. Leenen
Spinone Italiano L. Leenen
Stabyhoun J. Andringa
Vizsla Draadhaar J. DeCuyper
Vizsla Korthaar J. DeCuyper
Weimaraner, korthaar J. DeCuyper
Weimaraner, langhaar J. DeCuyper
   
Zondag 2 juli 2017  
Groep 8  
Amerikaanse Cocker Spaniel R. Feyaerts
Amerikaanse Water Spaniel R. Feyaerts
Barbet R. Feyaerts
Cão de Agua Português J. DeCuyper
Chesapeake Bay Retriever D.Rutten
Clumber Spaniel R. Feyaerts
Curly Coated Retriever D.Rutten
Duitse Wachtelhund R. Feyaerts
Engelse Cocker Spaniel R. Feyaerts
Engelse Springer Spaniel R. Feyaerts
Field Spaniel R. Feyaerts
Flatcoated Retriever D.Rutten
Golden Retriever H. v.d. Berg
Ierse Waterspaniel R. Feyaerts
Kooikerhondje W. Wellens
Labrador Retriever H. Warendorf
Lagotto Romagnolo J. DeCuyper
Nova Scotia Duck Tolling Retriever D.Rutten
Perro de Agua Español J. DeCuyper
Sussex Spaniel R. Feyaerts
Welsh Springer Spaniel R. Feyaerts
Wetterhoun W. Wellens
   
Zondag 2 juli 2017  
Groep 9  
Bichon frisé R. Reyniers
Bolognezer R. Reyniers
Boston Terrier J. Williams
Cavalier King Charles Spaniel J.F. Vanaken
Chihuahua, korthaar V. v. Raamsdonck
Chihuahua, langhaar V. v. Raamsdonck
Chinese Naakthond V. v. Raamsdonck
Coton de Tuléar R. Reyniers
Dwergpoedel, grijs-abrikoos-rood J. Schepers
Dwergpoedel, zwart-wit-bruin J. Schepers
Epagneul nain continental, Papillon J. Schepers
Epagneul nain continental, Phalène J. Schepers
Franse Bulldog Ch. v. Raamsdonk
Griffon belge J. Schepers
Griffon bruxellois J. Schepers
Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood J. Schepers
Grote Poedel, zwart-wit-bruin J. Schepers
Havanezer R. Reyniers
Japanse Spaniel R. Reyniers
King Charles Spaniel J.F. Vanaken
Kromfohrländer R. Reyniers
Leeuwhondje R. Reyniers
Lhasa Apso R. Reyniers
Maltezer R. Reyniers
Markiesje J. Schepers
Middenslag Poedel, grijs-abrikoos J. Schepers
Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin J. Schepers
Mopshond j. Williams
Pekingees J.F. Vanaken
Petit Brabançon J. Schepers
Russian Toy, korthaar R. Reyniers
Russian Toy, langhaar R. Reyniers
Shih Tzu R. Reyniers
Tibetaanse Spaniel J.F. Vanaken
Tibetaanse Terrier J.F. Vanaken
Toypoedel J. Schepers
   
Zondag 2 juli 2017  
Groep 10  
Afghaanse Windhond R. Tromp-Pruijn
Azawakh R. Tromp-Pruijn
Barsoi R. Tromp-Pruijn
Chart Polski R. Tromp-Pruijn
Deerhound R. Tromp-Pruijn
Galgo Español R. Tromp-Pruijn
Greyhound R. Tromp-Pruijn
Ierse Wolfshond R. Tromp-Pruijn
Italiaans Windhondje R. Tromp-Pruijn
Magyar Agár R. Tromp-Pruijn
Saluki R. Tromp-Pruijn
Sloughi R. Tromp-Pruijn
Whippet R. Tromp-Pruijn
   
   
   
   
Zaterdag 1 juli 2017  
Koppelklas  Chantal van Raamsdonk  
Veteranenklas  John Williams  
Puppy Klas    Jean Francois Vanaken   
Groep 2    Victor van Raamsdonk       
Groep 3       Rita Reyniers  
Groep 4  Ricky Lochs-Romans        
Groep 5   Theo Leenen        
Groep 6      Jos Roberts  
   
Zondag 2 juli 2017  
Koppelklas    Anja Gregoir  
Veteranen klas  Dick Rutten  
Puppy klas   Jean Francois Vanaken  
Groep 1      John Wauben    
Groep 7      Hans v.d. Berg  
groep 8       Rudy Feyaerts   
Groep 9       Jo Schepers          
Groep 10    Regina Tromp-Pruyn  
   
Best in Show:  Wim Wellens