Foto's "Limburgia" Hondenshow 6 en 7 juli 2019

   

Best in Show

Portuguese Waterdog, Casa Hoya's Addicted to You

Eig.:  I Griffieon van Beek

 

 

Res. Best in Show

Bichon Frisť, Sulyka Super Sunray from Summer

Eig.: I.L Frenk-Kleton

 

Winner groep 1

Herders  en Veedrijvers

 

Shetland Sheepdog:

Lundecock's Surprice packet

 

eig.: J.N van Ulsen

2e Plaats Herders en Veedrijvers

 

Old English Sheepdog

 

Queensize aus dem Elbe-Urstromtal

 

Eig.: C. Loest

3e Plaats Herders en Veedrijvers

 

Schotse Collie (Korthaar)

 

 

Woody Krasna Louka

 

Eig.: B de Fijter

 

Winner Rasgroep 2

Pinschers, Schnauzers, Molossers,

Berg en Zwitserse Sennenhonden

 

Bullmastiff,

 

Eig.: P. Arts

2e Plaats

Pinschers, Schnauzers, Molossers,

Berg en Zwitserse Sennenhonden.

 

Berner Sennenhond

 

 

Bernsego Kismet

 

Eig.: S. Avseenko

 

 

 

3e Plaats

Pinschers, Schnauzers, Molossers,

Berg en Zwitserse Sennenhonden.

 

Dwerg Schnauzer Zwart/Zilver

 

Santa Knyrys Anastasia Romanova

 

Eig.: St. Wšchter

Winner Rasgroep 3

TerriŽrs

 

Bull TerriŽr Miniatuur

 

Happy Little Fellows Castle Combe

 

Eig.: V. van Beek

2e Plaats TerriŽrs

 

American Staffordshire TerriŽr

 

Carmichael's Justice for All

 

Eig.: O. Verhorevoort

3e Plaats TerriŽrs

 

Irish Soft Coated Wheaten Terrier

 

Silkcroft Point and Shoot

 

Eig.: Ch. Satterley

Winner Rasgroep 4

Dashonden.

 

Dashond ruwhaar

 

Pandorra v. Tegernsee

 

Eig,: B.P.M. Waltmans

 

2e Plaats Dashonden.

 

Dashond Langhaar

 

Saartje van de Laerhoeve

 

Eig.: E. Van Laerhoven

3e Plaats Dashonden

 

Dashond Korthaar

 

Daniel vom Kleinfeldele

 

Eig.: R Ruiz

Winner rasgroep 5

Keesachtigen en Oertypes

 

Shiba

 

Mara Shimas Tamamizu

 

Eig.: W van der Meer

2e Plaats

Keesachtigen en Oertypens

 

Siberian Husky

 

Hightower's Xclusive Design

 

Eig.: A. Becker

3e Plaats

Keesachtigen en Oertypes.

 

Grote Keeshond (Wolfsgrauw)

 

Kamp. Venway Fearless Love

 

Eig.: D. de Wolff

Winner Rasgroep 6

Lopende honden en Zweethonden

 

Beagle

 

Run the World from Elly's Pack

 

Eig.: P.H.C.M. Vervoort

2e Plaats

Lopende honden en Zweethonden

 

Bayrischer Gebirgsschweisshund

 

Gackl-Diana van 't Rutbekerveld

 

Eig.: H. Kšveker-Hoenink

3e Plaats

Lopende honden en Zweethonden

 

Black and Tan Coonhound

 

BayAway Kennisaw Flying Dutchman For Mergelhoeve

 

Eig.: C.T.E.M. Beckers - de Jong

Winner Rasgroep 7

Voorstaande Honden Continentaal

 

Visla (Korthaar)

 

Kamp. Quodian's Mandi

 

Eig.: L van Essen

2e Plaats

Voorstaande Honden Continentaal

 

 

 Epagneul Breton

 

Nadal

 

Eig.: G. Verdonschot

3e plaats

Voorstaande Honden Continentaal

 

Heidewachtel

 

Benthe van de Blanke Sporen

 

Eig.: L. Silvius

 

Winner Rasgroep 8

Retrievers en Waterhonden

 

Portugeese Waterhond

 

Casa Hoya's Addicted To You

 

I. Griffioen-van Beek

2e Plaats

Retrievers en Waterhonden

 

 Lagotto romagnolo

 

Sem di Casa Cleo

 

Eig.: K van Gemert

3e Plaats

Retrievers en Waterhonden

 

Labrador Retriever

 

Woefdram's Abercrombie

 

Eig.: S. Nugteren

Winner Rasgroep 9

Gezelschapshonden

 

Bichon Frisť

 

Sulyka Super Sunray from Summer

 

Eig.: I.L. Frenk-Kleton

2e Plaats

Gezelschapshonden

 

Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin

 

Curlfinch Lieke

 

Eig.: C.C.A. Kroes-Vink

3e Plaats

Gezelschapshonden

 

Franse Bulldog

 

Django v.d. Mestreechteneerkes

 

Eig.: J Meerten

Winner Rasgroep 10

Windhonden

 

Whippet

 

Creme Anglaise's Eat My Dust

 

Eig.: J.W. Akerboom - van der Schaaf

2e Plaats

Windhonden

 

Afghaanse Windhond

 

Ode of Joyce du Jegdalek

 

L. Dehaes

3e Plaats

Windhonden

 

Saluki

 

Qievel Amari Ter Dolen

 

Eig.: A. de Rycke

Winner

Nationale Rassen

 

Vostochno Evropeyskaya Ovcharka

 

Ansgar Neil Djak Pot

 

Eig.: M. Baks

 

 

2e Plaats

Nationale Rassen

 

Barbado da Terceira

 

S'Deusa

 

Eig.: A.J. Heuzer

3e Plaats

Nationale Rassen

 

Miniature American Shepherd

 

Odin du Pic de Espade

 

Eig.: A. Beckers

Zaterdag 06-07-2019

Best Puppy

 

Schipperke

 

Fullmoon Some Like it Hot

 

Eig.: L. Mclachlan

2e Plaats

Puppy klas

 

Flat Coated Retriever.

3e Plaats

 

Puppy klas

 

Witte Zwitserse Herdershond

Zondag 07-07-2019

 Best Puppy

 

Engelse Bulldog

 

Valby Bulldogs Killing me Softly

 

Eig.: G Martens

2e Plaats

Puppy klas

 

Jack Russell TerriŽr

3e Plaats

Puppy klas

 

American Staffordshire TerriŽr

Zaterdag 06-07-2019

Best Veteraan

 

Engelse Cocker SpaniŽl

 

Ch. Dino Black Petrs

 

Eig.: S. van de Meeren

2e Plaats

Veteraanklas

 

Flat Coated Retriever

3e Plaats

Veteraanklas

Deerhound

Zondag 07-07-2019

Best Veteraan

 

Rottweiler

 

Renso van de Kleine Weidehoeve

 

Eig.: Y van Ballegooij-Schellen

2e Plaats

Veteraanklas

Cana Corso

3e Plaats

Veteraanklas

Manchester TerriŽr

Zaterdag 06-07-2019

Beste Koppel

Duitse Staande Korthaar

Eig.: L. Porebska

 

2e plaats

Koppelklas

Mopshonden

3e Plaats

Koppelklas

Ierse Wolfshonden

Zondag 07-07-2019

Beste Koppel

American Akita

Eig.: N. Bergsma

2e Plaats

Koppelklas

Duitse Doggen (Blauw)

3e Plaats

Koppelklas   

Kleine Keeshondjes Wit